Kapela Jananas se vrací se svou hardcore-folkovou show do Malostranské besedy, slušnej kanál

21.08.2017
Hardcore-folková parta Jananas v čele se zpěvačkouJanou Infeldovou opět zahraje pražským fanouškům v Malostranské besedě. Těšit se můžete na mix skladeb z jejich dosavadní tvorby, zejména pak z aktuální desky To samo vydané loni v září. Koncert se odehraje ve čtvrtek 24. srpna od 21 hodin.

Hardcore-folková parta Jananas v čele se zpěvačkouJanou Infeldovou opět zahraje pražským fanouškům v Malostranské besedě. Těšit se můžete na mix skladeb z jejich dosavadní tvorby, zejména pak z aktuální desky To samo vydané loni v září. Koncert se odehraje ve čtvrtek 24. srpna od 21 hodin.

 

„Jananas jsou s Malostranskou besedou spojeni už dlouhé roky, křtili u nás obě desky a celkem pravidelně se sem vracejí. A my jsme samozřejmě rádi za každý jejich koncert, který u nás odehrají, protože jde o partu plnou skvělých muzikantů. Tvoří originální energickou hudbu s chytlavými melodiemi, skvělými texty, nechybí jim humor, nadhled i odvaha bourat zažité stereotypy,“ popisuje šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Jananas je česká folková skupina, která svým žánrem směřuje do hardcore-folku. Byla založena v roce 2005. Své první profesionální album s názvem Jananas vydala o pět let později u vydavatelství Indies Scope Records. To bylo kritiky velmi pozitivně přijato a rovněž za něj byla kapela nominována na cenu Anděl v kategorii folk & country. Jananas tvoří zpěvačka Jana Infeldová, kytarista Jan Vávra, baskytarista Jaromír Fulnek a bubeník Jan „Chilli“ Chalupa.

„Vloni vydali album To samo, které se setkalo s pozitivní odezvou. Skladby z téhle desky, ale i té předchozí nazvané jednoduše Jananas, budou k slyšení i u nás. Vstupenky seženete v předprodeji za 200 korun, na místě pak za 250 korun,“ dodává David Dvořák.

http://tv.slusnejkanal.cz/novinky

Zpět