Malostranská beseda

Malostranská beseda zve na koncert Jana Smigmatora a Swinging Tria, Novinky.cz

21.6.2017

Do pražské Malostranské besedy míří česká hvězda swingové scény Jan Smigmator. Se svou doprovodnou formací Swinging Trio, které je složeno ze špiček české jazzové scény, v hudebním klubu na Malé Straně vystoupí ve středu 21. června večer. Koncert začíná ve 20.30 hodin a nabídne směs písní vlastní Smigmatorovy tvorby doplněné o vybrané skladby světových swingových králů.

Více »

Jan Smigmator se vrací do Malostranské besedy a se sebou si přivede hosty Jiřího Stivína a Svatobora Macáka, Pražský zpravodaj

20.6.2017

Do pražské Malostranské besedy míří česká hvězda swingové scény Jan Smigmator. Se svou doprovodnou formací Swinging Trio, které je složeno ze špiček české jazzové scény, v hudebním klubu na Malé Straně vystoupí ve středu 21. června. Koncert začíná ve 20,30 hodin a nabídne směs písní vlastní Smigmatorovy tvorby doplněné o vybrané skladby světových swingových králů.

Více »

Jananas rozehrají v Malostranské besedě svou hardcore-folkovou show, novinky.cz

24.8.2017

Hardcore-folková parta Jananas v čele se zpěvačkou Janou Infeldovou opět zahraje pražským fanouškům v Malostranské besedě. Těšit se můžete na mix skladeb z jejich dosavadní tvorby, zejména pak z aktuální desky To samo vydané loni v září. Koncert se odehraje ve čtvrtek 24. srpna od 21 hodin.

Více »

Jananas v Malostranské besedě, místní kultura

22.8.2017

Hardcore-folková parta Jananas v čele se zpěvačkou Janou Infeldovou opět zahraje pražským fanouškům v Malostranské besedě. Těšit se můžete na mix skladeb z jejich dosavadní tvorby, zejména pak z aktuální desky To samo vydané loni v září. Koncert se odehraje ve čtvrtek 24. srpna od 21 hodin.

Více »

Kapela Jananas se vrací se svou hardcore-folkovou show do Malostranské besedy, slušnej kanál

21.8.2017

Hardcore-folková parta Jananas v čele se zpěvačkouJanou Infeldovou opět zahraje pražským fanouškům v Malostranské besedě. Těšit se můžete na mix skladeb z jejich dosavadní tvorby, zejména pak z aktuální desky To samo vydané loni v září. Koncert se odehraje ve čtvrtek 24. srpna od 21 hodin.

Více »

Jananas, goout.net

21.8.2017

Hardcore-folkoví Jananas opět zavítají do Malostranské besedy. Na koncertě mimo jiné zazní skladby s desky To samo, kterou kapela vydala loni v září.

Více »

V Malostranské besedě se po měsíční pauze opět začalo naplno hrát, everyday magazín

4.8.2017

Malostranská beseda se po měsíci opět otevírá hudebním fanouškům. Druhou půlku prázdnin odstartoval koncert kytaristy Norbiho Kovácse. Dnes jej následuje vystoupení Vladimíra Mišíka s Etc… V průběhu srpna se v hudebním klubu Malostranské besedy představí například Laura a její tygři, Jiří Schmitzer, Jananas a mnoho dalších.

Více »

Září v Malostranské besedě: Robert Křesťan s Druhou trávou, oblíbené Barování i řada křtů nových alb, Novinky.cz

4.9.2017

Nesmutněte, že končí léto, a raději zajděte do pražské Malostranské besedy na některý ze zářijových koncertů. Přivítá vás Robert Křesťan, Votchi nebo Špuntkvaně. Naplánována je i řada křtů nových desek, které budou probíhat v průběhu celého měsíce. A nebudou samozřejmě chybět ani pravidelné díly oblíbeného Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem a také 7 pádů Honzy Dědka.

Více »

Herečka Soňa Norisová si z Modravy odskočila do Malostranské besedy, Aplausin.cz

31.8.2017

Oblíbená vokální skupina Fragile se vrátila do Malostranské besedy. A cappella formace v čele s populární herečkou Soňou Norisovou a dalšími osobnostmi slovenské televizní a divadelní scény opět pobavili pražské publikum svou nezaměnitelnou živelnou show.

Více »

Fragile, Metro

30.8.2017

Slovenská vokální skupina Fragile se vrací do Malostranské besedy. Formace v čele s populární herečkou Soňou Norisovou (na fotce) spolu s dalšími osobnostmi slovenské televizní a divadelní scény opět připravila zajímavou show. Koncert začíná ve 21 hodin.

Více »