Novinky

RockOpera zve na Silvestra, Musicweb.cz

30.12.2018

Sivestrovská noc je za dveřmi a pokud ještě hledáte tip na to , kde ji strávit, zajděte do holešovické RockOpery na ochutnávku z chystané opery Frankenstein.

Více »

V prvním českém snímku roku 2019 Cena za štěstí zazáří herečka Simona Prasková, Pražský zpravodaj

22.12.2018

Hned krátce po Novém roce, ve čtvrtek 10. ledna, jde do kin nové drama režisérky Olgy Dabrowské Cena za štěstí. V herecky velmi kvalitně obsazeném snímku jednu ze svých životních rolí zde pozoruhodně ztvární také divadelní a filmová herečka Simona Prasková. Co by soudkyně Jana Arazimová svým rozhodnutím výrazně zasáhne do života tří rodin.

Více »

Hororový Silvestr v RockOpeře Praha naservíruje písně z chystané opery Frankenstein, Pražský zpravodaj

22.12.2018

RockOpera Praha pokračuje ve své strašidelné sérii s adaptací jednoho z nejklasičtějších hororových děl, románu Frankenstein od anglické spisovatelky Mary Shelleyové. Ještě před divadelním uvedení v roce 2019 se diváci mohou přijít navnadit jeho koncertní premiérou. A kdy jindy si premiérově vyslechnout úplně nové hororové skladby než při oslavách Silvestra.

Více »

Rekordních 30 milionů Kč vynesla sbírka Srdce dětem, Pražský zpravodaj

16.12.2018

Charitativní sbírka Srdce dětem, která v sobotu vyvrcholila dobročinným koncertem na Staroměstském náměstí, překonala loňský rekord a vynesla na pomoc vážně nemocných dětí celkem 30 milionů Kč. Stojí za ní obecně prospěšná společnost Život dětem, která ve spolupráci s Lidlem za celou dobu existence sbírky díky ochotě lidí zlepšila život již 2 756 dětem.

Více »

Pop-jazzová partička LadyPraga naděluje pod stromeček novou desku Bez retuší, iRockShock.net

12.12.2018

Ve středu 12. prosince se fanoušci pop-jazzové formace LADYPRAGA dočkají nové desky nazvané Bez retuší. V pořadí již druhé album bylo podobně jako debut natáčeno živě, aby přineslo stejnou energii jako při hraní na koncertech. Těch se mimochodem posluchači také dočkají.

Více »

Pop-jazzová partička LadyPraga naděluje svým fanouškům pod stromeček novou desku Bez retuší, Novinky.cz

07.12.2018

Ve středu 12. prosince se fanoušci pop-jazzové formace LadyPraga dočkají nové desky nazvané Bez retuší. V pořadí již druhé album bylo podobně jako debut natáčeno živě, aby přineslo stejnou energii jako při hraní na koncertech. Těch se mimochodem posluchači také dočkají.

Více »

Charitativní sbírka Srdíčkové dny, Pribramsko.eu

30.11.2018

Před Vánoci, a to od od 3. do. 7. prosince, se celá Česká republika zažlutí usměvavými srdíčky, které každoročně pomáhají vážně nemocným a handicapovaným dětem. Tváří zimní části se stala malá Verunka, jíž osud nadělil velmi těžké onemocnění motýlích křídel. Doposud se na léčbu dětí podařilo prostřednictvím Srdíčkových dnů vybrat 246 485 474 Kč.

Více »

Zimní charitativní sbírka Srdíčkové dny, Pražský zpravodaj

30.11.2018

Zimní charitativní sbírka Srdíčkové dny upozorní na závažnou a vzácnou nemoc motýlích křídel.Tradiční charitativní sbírka zimní Srdíčkové dny je opět tady. Ještě před Vánoci od 3. do. 7. prosince se celá Česká republika zažlutí usměvavými srdíčky, které každoročně pomáhají vážně nemocným a handicapovaným dětem. Tváří zimní části se stala malá Verunka, jíž osud nadělil velmi těžké onemocnění motýlích křídel. Doposud se na léčbu dětí podařilo prostřednictvím Srdíčkových dnů vybrat 246 485 474 Kč.

Více »

Moderní technika v celkové výši 1 631 000 Kč pomůže kriticky nemocným dětem, Pražský zpravodaj

22.11.2018

Přístroj ECMO – pumpu pro mimotělní oběh, která společně s lékařskými odborníky dokáže zachránit život téměř 75 % dětí, u kterých dojde k selhání srdce nebo plic, daruje obecně prospěšná společnost Život dětem společně s Nadací Kapka naděje Jednotce intenzivní a resuscitační péče z Kliniky dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice a 1. Lékařské fakulty UK v Praze na Karlově.

Více »

Pražské Vánoční mejdlo s Hodinami se blíží, Pražský zpravodaj

22.11.2018

Lákat své fanoušky na něj bude kapela předvánočním Black Friday. Kapela Hodiny se pilně připravuje na svůj vánoční koncert, který odehraje v pražském hudebním klubu Futurum v úterý 4. prosince. Spolu s koncerty po celé republiky chce kapela za svými příznivci zamířit i mimo pódia. Například unikátním Black Friday na skupinovém eshopu. „Černý Pátek“ u Hodin proběhne už tento víkend.

Více »