Novinky

Národní centrum tkání a buněk se v pátek připojí ke Světovému dni pupečníkové krve, Novinky.cz

13.11.2019

V pátek 15. listopadu si lidé po celé planetě připomínají Světový den pupečníkové krve. Rodinná banka perinatálních a mesenchymálních buněk chystá v rámci oslav osvětovou akci napříč českým a slovenským trhem. Ve vybraných porodnicích v obou zemích budou její zástupci v týdnu od 11. do 15. listopadu provádět výzkum zaměřený na povědomí a edukaci o výhodách uchování pupečníkové krve.

Více »

Národní centrum tkání a buněk se v pátek připojí ke Světovému dni pupečníkové krve, Cysnews.cz

12.11.2019

V pátek 15. listopadu si lidé po celé planetě připomínají Světový den pupečníkové krve. Rodinná banka perinatálních a mesenchymálních buněk chystá v rámci oslav osvětovou akci napříč českým a slovenským trhem. Ve vybraných porodnicích v obou zemích budou její zástupci v týdnu od 11. do 15. listopadu provádět výzkum zaměřený na povědomí a edukaci o výhodách uchování pupečníkové krve.

Více »

Producent RockOpera Praha Milan Steigerwald mezi nominovanými na Osobnost roku v ceně Nouvelle Prague Awards, Novinky.cz

12.11.2019

RockOpera Praha zamířila na letošní Nouvelle Prague. Hudební skladatel a producent Milan Steigerwald si totiž nejen za svou práci pro holešovické divadlo vysloužil nominaci na Osobnost roku v rámci Nouvelle Prague Awards.

Více »

Při nákupu lze pomoci, Kroměřížský deník

11.11.2019

Před několika dny začala v Lidlu jedna z největších veřejných sbírek Srdce dětem. Ta je zaměřena na pomoc dětem s dětskou mozkovou obrnou, onkologickým onemocněním, cystickou fibrózou nebo nemocí motýlích křídel.

Více »

Noc divadel v RockOpeře Praha, GoOut.net

11.11.2019

RockOpera Praha si ve svém foyer připravila program k akci Noc divadel. V nabídce návštěvník nalezne hudební workshop, talk show, autorské čtení či koncert.

Více »

RockOpera Praha má v listopadu napilno. Vrcholem bude premiéra videoklipu Zrození, Firststyle.cz

06.11.2019

RockOperu Praha čeká v prvních listopadových dnech nabitý program. Už zítra se jediné divadlo pro rockery zapojí do akce „Máme otevřeno“ během níž nabídne fanouškům veřejnou zkoušku hororového kusu Vymítač, který scéna odreprízuje o den později. Na konci týdne se pak mohou i dětští příznivci těšit na reprízu rockového zpracování pohádkového Malého prince.

Více »

RockOpera Praha má v listopadu napilno. Vrcholem bude premiéra videoklipu Zrození, iRockshock.net

06.11.2019

RockOperu Praha čeká v prvních listopadových dnech nabitý program. Jediné divadlo pro rockery se už dnes zapojí do akce 'Máme otevřeno', během níž nabídne fanouškům veřejnou zkoušku hororového kusu Vymítač, který scéna odreprízuje už zítra. Na konci týdne se pak mohou i dětští příznivci těšit na reprízu rockového zpracování pohádkového Malého prince.

Více »

RockOpera Praha má v listopadu napilno. Vrcholem bude premiéra videoklipu Zrození, Novinky.cz

05.11.2019

RockOperu Praha čeká v prvních listopadových dnech nabitý program. Ve středu se veřejnou zkoušku hororového kusu Vymítač zapojí do akce Máme otevřeno. Na konci týdne se pak mohou i dětští příznivci těšit na reprízu rockového zpracování pohádkového Malého prince.

Více »

V listopadu má RockOpera napilno, Pražský zpravodaj

05.11.2019

Vrcholem bude premiéra videoklipu Zrození. RockOperu Praha čeká v prvních listopadových dnech nabitý program. Už zítra se jediné divadlo pro rockery zapojí do akce „Máme otevřeno“ během níž nabídne fanouškům veřejnou zkoušku hororového kusu Vymítač, který scéna odreprízuje o den později. Na konci týdne se pak mohou i dětští příznivci těšit na reprízu rockového zpracování pohádkového Malého prince.

Více »

Listopad v RockOpeře bude plný diváckých taháků, Kulturninovinky.cz

05.11.2019

Listopad na svém začátku přináší v RockOpeře Praha nabitý program. Už zítra se jediné divadlo pro rockery zapojí do akce „Máme otevřeno“ během níž nabídne fanouškům veřejnou zkoušku hororového kusu Vymítač, který scéna odreprízuje o den později. Na konci týdne se pak mohou i dětští příznivci těšit na reprízu rockového zpracování pohádkového Malého prince.

Více »