Novinky

RockOpera Praha chystá na Silvestra koncertní podobu Marie Madonny a obnovení kapely King Size, Mistnikultura.cz

31.12.2021

RockOpera Praha chystá na Silvestra koncertní premiéru své nové opery Maria Madonna. Nejnovější dílo je prvním biblickým tématem převedeným do rockového hávu v repertoáru jediného českého divadla nejen pro rockery. Koncert proběhne 31. prosince od 19 hodin.

Více »

Kam v Praze na silvestra? Do kina, na výhled na ohňostroje i stand-up párty, Informuji.cz

29.12.2021

Ježíšův příběh je v muzikálové podobě Jesus Christ Superstar dobře známý. RockOpera Praha však osud mesiáše očima jeho matky zasadí do rockového hávu. Od 19 hodin se v premiéře odehraje koncertní provedení tamní nové opery Maria Madonna v hlavních rolích s Janem Toužimským a Marií Steigerwaldovou.

Více »

RockOpera Praha chystá na Silvestra koncertní podobu Marie Madonny a obnovení kapely King Size, Play.cz

27.12.2021

RockOpera Praha chystá na Silvestra koncertní premiéru své nové opery Maria Madonna. Nejnovější dílo je prvním biblickým tématem převedeným do rockového hávu v repertoáru jediného českého divadla nejen pro rockery. Koncert proběhne 31. prosince od 19 hodin.

Více »

Dvojalbum „Zpověď“ Karla Maříka je nevšedním hudebním pojetím dvou desítek básní Jiřího Žáčka, Mistnikultura.cz

01.12.2021

Na hudební a knižní předvánoční trh přichází ve skrze unikátní projekt Zpověď. František Černý ze skupiny „Čechomor“, frontman Olympicu Petr Janda, Igor Timko ze slovenské kapely „No Name“, Daniel Hůlka, Helena Vondráčková, Marta Jandová, herci Jan Dolanský, Roman Zach, to jsou jen některé z osobností, které skladatel, producent a instrumentalista Karel Mařík přizval k účasti na projektu „Zpověď“. Součástí dvojalba je kniha vybraných dvou desítek básní Jiřího Žáčka doplněná uměleckými kolážemi fotografa Vratislava Nohy.

Více »

Dvojalbum „Zpověď“ Karla Maříka je nevšedním hudebním pojetím dvou desítek básní Jiřího Žáčka, Life4you.cz

26.11.2021

František Černý ze skupiny „Čechomor“, frontman Olympicu Petr Janda, Igor Timko ze slovenské kapely „No Name“, Daniel Hůlka, Helena Vondráčková, Marta Jandová, herci Jan Dolanský, Roman Zach, to jsou jen některé z osobností, které skladatel, producent a instrumentalista Karel Mařík přizval k účasti na projektu „Zpověď“. Součástí dvojalba je kniha vybraných dvou desítek básní Jiřího Žáčka doplněná uměleckými kolážemi fotografa Vratislava Nohy. Toto dárkové balení se na pulty obchodů dostane v pátek 26. listopadu.

Více »

Život dětem s řetězcem Lidl už pojedenácté vyzývá „Darujte Srdce dětem“, Parlamentnilisty.cz

01.11.2021

Dnes odstartuje ve všech obchodech společnosti Lidl již jedenáctý ročník tradiční sbírky na pomoc vážně nemocným dětem Srdcem dětem. Stejně jako v předešlých letech si zákazníci řetězce mají možnost u pokladen zakoupit za minimální cenu třiceti korun samolepku ve tvaru srdíčka a pomoci tak vážně nemocným dětem, které se bez nás ostatních neobejdou. Sbírka potrvá do 14. listopadu.

Více »

Do Třince zavítá se svým turné Helena Vondráčková, Denik.cz

05.10.2021

V rámci svého dlouhodobého turné vystoupí v divadelním sále třinecké Trisie zpěvačka Helena Vondráčková. Za doprovodu Charlie Bandu předvede třineckým divákům koncertní program, který je vynese v duchu názvu turné Vzhůru k výškám.  

Více »

Život dětem odstartoval nový ročník projektu Srdce dětem, Parlamentnilisty.cz

04.10.2021

Každoročně se takto pomůže více než tisícovce nemocných dětí z celé ČR. Od 1. listopadu po dobu dvou týdnů proběhne ve všech obchodech řetězce Lidl tradiční sbírka Srdce dětem.

Více »

"Vzhůru k výškám" doprovodí Helenu Vondráčkovou 80 mladých zlínských hudebníků, Český rozhlas Zlín

01.10.2021

Sladké mámení, Pátá nebo Dlouhá noc - i tyto hity dnes (1. října 2021) na koncertě ve Zlíně zazpívá Helena Vondráčková. Na pódiu s ní vystoupí i 80 dětí ze Základní umělecké školy ve Zlíně.

Více »

Helena Vondráčková si podmanila divadlo, Vecernikpv.cz

01.10.2021

Uplynulý pátek se v Městském divadle představila legenda české pop music Helena Vondráčková, která svým vystoupením okouzlila takřka do posledního místečka zaplněné hlediště. „Svým šarmem a umem nadchla,“ kvitovala návštěvu jednoho z koncertů na turné Vzhůru k výškám 2021 slečna Aneta. Další prostějovské zastavení populární zpěvačky navštívil také Večerník.

Více »