Novinky

Divadlo Marianny Arzumanové už ladí poslední detaily k premiéře detektivní hry Zakopaný pes, Novinky.cz

07.10.2019

Na první pohled kouzelná atmosféra a klid, po bližším prozkoumání strašlivé detaily a odhalení, proč a kde je Zakopaný pes. Nejnovější dílo Divadla Marianny Arzumanové diváky zavede do prostředí anglické šlechty a rozehraje v něm velkolepou psychologickou hru.
V jedné z hlavních rolí se představí herečka Simona Prasková. Premiéra je naplánována na středu 9. října od 19:30 v Divadle v Celetné v Praze.

Více »

Sbírka Srdce dětem pomohla za osm let bezmála třem tisícům nemocných dětí. Vybralo se 131 milionů, Novinky.cz

05.10.2019

Partnerské spojení charitativní organizace Život dětem a společnosti Lidl trvá už 8 let. Za tu dobu se skrze dobročinnou sbírku Srdce dětem podařilo vybrat celkem 131,5 milionu korun a pomoci tisícům vážně nemocných dětí po celé České republice. Letošní devátý ročník se naplno rozběhne od 4. do 18. listopadu a bude se snažit překročit loňský rekord.

Více »

Studentský snímek (ne)VĚŘ MI se probojoval do hlavní soutěže Festivalu Oty Hofmana, Novinky.cz

03.10.2019

Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana otevírá svůj 51. ročník Mezi sedmicí soutěžních snímků si své místo letos vydobylo psychologické drama (ne)VĚŘ MI zabývající se šikanou a dalšími problémy bublající mezi českými školáky. Festival se koná ve dnech od 4. do 11. října v Ostrově.

Více »

Údržbáři v Praze odstraňují schránky na klíče od Airbnb. Nazpět je nikdo nechce, Aktualne.cz

01.10.2019

Kromě odstraňování plakátů a cedulí mají údržbáři pražského veřejného osvětlení další úkol. Z pouličních lamp odstraňují schránky na klíče, které tam pro své hosty umisťují majitelé bytů nabízených přes Airbnb. Pokud chce majitel schránku zpět, musí zaplatit 1500 korun. Není tak překvapivé, že se dosud žádný nepřihlásil. Hodnota samotné schránky je totiž mnohem nižší.

Více »

Dan McCaferty – chystaný sólo album, Metalmania-magazin.eu

27.09.2019

Bývalý spevák legendárnych Nazareth – Dan McCafferty chystá sólo album. Jeho názov bude Last Testament a vyjde 18. októbra pod earMUSIC. Bude mixom hudobných štýlov. Hudbu preň zložil český skladateľ Karel Marík a McCafferty napísal texty.

Více »

Podzimní Srdíčkové dny opět pomáhají. Tentokrát dívkám trpícím mukopolysacharidózou, Novinky.cz

26.09.2019

Tento týden se po celé ČR naplno rozběhly podzimní Srdíčkové dny. Tradiční sbírka organizace Život dětem pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi. Tváří podzimní části se staly sestřičky Karolínka a Michalka. Dívky trpí nevyléčitelnou nemocí zvanou mukopolysacharidóza.

Více »

SuperStar Sabina Křováková skončila s potlučeným obličejem. Zpěvačka neví, co se jí stalo, Super.cz

24.09.2019

Zpěvačka Sabina Křováková (27) má za sebou nepříjemný úraz. Rozbila si obličej a skončila v péči lékařů. Paradoxní je, že vítězka třetí řady Česko Slovenské SuperStar neví, co se jí předtím, než se probrala v sanitce, vlastně stalo.

Více »

V ČR začíná týdenní sbírka na pomoc nemocným dětem! Přidat se můžete i vy, Frekvence1.cz

23.09.2019

V Česku v pondělí začíná podzimní část Srdíčkových dnů. Sbírka, kterou pořádá organizace Život dětem, je určena na pomoc vážně nemocným a handicapovaným dětem a potrvá do pátku. Lidé si při ní mohou v ulicích měst koupit od dobrovolníků magnety nebo propisovací tužky za 30 korun, přispět mohou i zasláním dárcovské SMS zprávy nebo příspěvku na sbírkový účet.

Více »

Srdíčkové dny přivedou dobrovolníky do ulic měst, Sousede.cz

21.09.2019

Příští týden budou v ulicích našich měst k vidění dobrovolníci organizace Život dětem.

Více »

Podzimní charitativní sbírku Srdíčkové dny opět zahájí Zábavné odpoledne se známými osobnostmi, Everydaymagazin.cz

20.09.2019

K podzimu patří Srdíčkové dny a k podzimním Srdíčkovým dnům zase Zábavné odpoledne pro děti i dospělé. Proběhne v pondělí 23. září od 12:30 do 16:30 na náměstí Míru v Praze za přítomnosti řady známých českých osobností. V průběhu dne bude na místě probíhat také zdravotně zaměřený doprovodný program. Vstup je pro všechny zdarma.

Více »