Herečka Soňa Norisová si z Modravy odskočila do Malostranské besedy, Aplausin.cz

31.8.2017
Oblíbená vokální skupina Fragile se vrátila do Malostranské besedy. A cappella formace v čele s populární herečkou Soňou Norisovou a dalšími osobnostmi slovenské televizní a divadelní scény opět pobavili pražské publikum svou nezaměnitelnou živelnou show.

 

Na Slovensku jsme hodně známí, své fanoušky jsme si získali už i v Čechách. Proto se sem rádi vracíme,“ řekla oblíbená herečka při koncertě v Malostranské besedě a myslí, že pro diváky je zajímavé hlavně to, že veškeré tóny jsou tvořeny pomocí hlasů. Proto skupina nese název Fragile, což v překladu znamená „křehký“. „Má to vyjadřovat, že hlas je křehký nástroj,“ vysvětluje.

Skupinu Fragile vede dirigent a producent Braňo Kostka a tvoří ji populární osobnosti, které můžete znát z různých televizních seriálů, muzikálů a divadel: Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Za svou originální tvorbu byli již v minulosti několikrát oceněni. Například již dvakrát se stali Hudební skupinou roku v diváckých cenách OTO, dále jsou držiteli Krišťolového krídla za album roku či jsou společně s Richardem Müllerem čtyřnásobní majitelé platiny za alba Hlasy a Hlasy 2.

http://www.aplausin.cz/herecka-sona-norisova-si-z-modravy-odskocila-do-malostranske-besedy/

 

Zpět