"Vzhůru k výškám" doprovodí Helenu Vondráčkovou 80 mladých zlínských hudebníků, Český rozhlas Zlín

01.10.2021
Sladké mámení, Pátá nebo Dlouhá noc - i tyto hity dnes (1. října 2021) na koncertě ve Zlíně zazpívá Helena Vondráčková. Na pódiu s ní vystoupí i 80 dětí ze Základní umělecké školy ve Zlíně.

Zlínské Kongresové centrum přivítá 'Vzhůru k výškám tour' zpěvačky Heleny Vondráčkové. Na pódiu vystoupí i žáci Základní umělecké školy ze Zlína.

Zazpívají ty nejznámější písničky a divákům představí i sólové skladby. Jde o ojedinělou spolupráci a žáci vnímají koncert jako příležitost se ukázat. 

Příznivci Heleny Vondráčkové si na vystoupení museli počkat bezmála rok. "Říká se do třetice všeho dobrého. Do Zlína se vždy velmi těším. Koncertovat jsem zde měla již vloni na konci října. Poté na svátek všech Josefů. Ani jeden z koncertů se nemohl uskutečnit z důvodu nekonečné covidové karantény. Jsem ráda, že situace je nyní natolik uspokojivá, že opět mohu být se svými fanoušky,” říká zpěvačka Helena Vondráčková. Ta od červnového obnovení turné má za sebou osm v rámci epidemických nařízení “vyprodaných” vystoupení.

https://zlin.rozhlas.cz/vzhuru-k-vyskam-doprovodi-helenu-vondrackovou-80-mladych-zlinskych-hudebniku-8588065

Zpět