Vzhůru k výškám. Do Jihlavy dorazí popová diva Helena Vondráčková, Denik.cz

29.09.2021
Fanoušci Heleny Vondráčkové se konečně dočkají. Pandemie koronaviru několikrát odložila dlouho připravované tour slavné české zpěvačky. Ale teď už to vyjde a diváci se mohou těšit na nadcházející víkend. V jihlavské DKO vystoupí diva tuzemské populární hudby Helena Vondráčková za doprovodu Charlie Bandu v sobotu 2. října od 19 hodin. Vstupenky na koncert jsou stále k dostání. Mrkněte do fotogalerie nanedávný koncert v Klatovech, vypadá to, že zpěvačka vůbec nestárne.

"Stává se pomalu tradicí, že na má vystoupení v českých a moravských městech dojde až napotřetí. Tak snad se naplní známé pořekadlo do třetice všeho dobrého a já budu moci konečně vystoupit před svými příznivci v metropoli Vysočiny. Jako vždy se do Jihlavy velmi těším. Jsem ráda, že situace je nyní natolik uspokojivá, že po prosincovém a dubnovém odložení si budu moci v také v Jihlavě užít tu neopakovatelnou atmosféru, která nám zpěvákům a hercům během covidu tolik chyběla,” říká spokojeně zpěvačka Helena Vondráčková.

Ta od červnového obnovení turné, kdy vystoupila v pražském Hudebním divadle Karlín, má za sebou řadu v rámci epidemických nařízení “vyprodaných” vystoupení. Například do Jihlavy míří ze Zlína, kde vystoupí den před koncertem v Jihlavě. Předtím odehrála koncerty na nádvoří hradu Křivoklát, v západočeských Domažlicích, Klatovech a Sušici nebo charitativní vystoupení v Liblicích. Výčet štací uzavírají Pelhřimov, Prostějově a zmíněném Zlíně.

“I přesto, že koncertní vystoupení jsou doprovázena pro mnohé z nás nepříjemnými opatřeními, včetně nošení roušek, jsem šťastná, že i přes tento módní doplněk vynucený dobou vidím v hledištích výhradně spokojené tváře. A to dodává i mým vystoupením patřičnou energii, známou z dob před pandemií. Věřím, že jiné to nebude ani v Jihlavě,” pochvaluje si Helena Vondráčková a dodává: “Fanouškům mohu slíbit, že se dočkají jak oblíbených hitů, tak i několika ochutnávek z posledního alba Tvrdohlavá, které vyšlo vloni na podzim.”

https://jihlavsky.denik.cz/ctenar-reporter/vzhuru-k-vyskam-do-jihlavy-dorazi-popova-diva-helena-vondrackova-20210929.html

Vzhůru k výškám. Do Jihlavy dorazí popová diva Helena Vondráčková, Denik.cz
Zpět