RockOpera Praha uvede na Valentýna milostné drama Romeo & Julie v rockově metalovém hávu, Kulturninovinky.cz

12.2.2019
Připravte letos své milované osobě pořádného rockového Valentýna. RockOpera Praha na svátek zamilovaných chystá reprízu své „nejláskyplnější“ hry Romeo & Julie a zve všechny diváky na unikátní rockově-divadelní představení, které se na repertoáru souboru drží od roku 2013. Start je naplánován na 19. hodinu.

Jediné divadlo pro rockery pražská RockOpera zve všechny zamilované i nezamilované ve čtvrtek 14. února do divadla na představení Romeo & Julie. Co také jiného na svátek zamilovaných hrát než jeden z nejznámějších milostných příběhů světa, samozřejmě se těšte na pořádný rockový háv, který je pro RockOperu Praha tak typický.

Opera Romeo & Julie je vystavená na skladbách skupiny zakladatelů divadla Milana Steigerwalda a Pavly Forest nazvané King Size, tvoří pevnou součást repertoáru a svou oblíbenost si u diváků drží již od své premiéry v roce 2013. Podle slov principálky divadla Pavly Forest se diváci však nemusí bát, že už ho třeba před lety viděli. Za těch šest let dílo prošlo mnoha změnami. Ta asi nejviditelnější nastala minulý rok, kdy se jako hlavní představitelé poprvé uvedli zpěvačkaBeeGo a frontman skupiny Narttu Honza „Láska“ Tláskal.

Kromě titulních rolí se diváci mohou těšit na další hvězdy české rockové scény. V roli Parida se například představí Viktor Dyk, Merkucia si zahraje Jan Toužimský, Juliinu chůvu ztvární Pavla Forest a postavy vévody Eskaluse se chopí Kamil Střihavka. Režijního zpracování se ujal Roman Štolpa.

https://www.kulturninovinky.cz/rockopera-praha-uvede-na-valentyna-milostne-drama-romeo-julie-v-rockove-metalovem-havu/

RockOpera Praha uvede na Valentýna milostné drama Romeo & Julie v rockově metalovém hávu, Kulturninovinky.cz
Zpět