RockOpera Praha přichystala na svátek zamilovaných adaptaci Romea a Julie, Novinky.cz

12.02.2019
Připravte letos své milované osobě pořádného rockového Valentýna. RockOpera Praha na svátek zamilovaných chystá reprízu „láskyplné“ hry Romeo & Julie a zve všechny diváky na unikátní rockově-divadelní představení, které se na repertoáru souboru drží od roku 2013. Začátek přestavení je v 19.00 hodin.

„Zveme všechny zamilované i nezamilované ve čtvrtek 14. února k nám do divadla na představení Romeo & Julie. Co jiného na svátek zamilovaných hrát než jeden z nejznámějších milostných příběhů světa, samozřejmě se těšte na pořádný rockový háv, který je pro nás tak typický,“ uvedla zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

Opera Romeo & Julie je vystavená na skladbách skupiny zakladatelů divadla Milana Steigerwalda a Pavly Forest nazvané King Size, tvoří pevnou součást repertoáru a svou oblíbenost si u diváků drží již od své premiéry v roce 2013.

„Diváci se však nemusí bát, že už ho třeba před lety viděli. Za těch šest let dílo prošlo mnoha změnami. Ta asi nejviditelnější nastala minulý rok, kdy se jako hlavní představitelé poprvé uvedli zpěvačka BeeGo a frontman skupiny Narttu Honza „Láska“ Tláskal,“ doplnila Pavla Forest.

Kromě titulních rolí se diváci mohou těšit na další hvězdy české rockové scény. V roli Parida se například představí Viktor Dyk, Merkucia si zahraje Jan Toužimský, Juliinu chůvu ztvární Pavla Forest a postavy vévody Eskaluse se chopí Kamil Střihavka. Režijního zpracování se ujal Roman Štolpa.

https://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/praha/4614-54417-rockopera-praha-prichystala-na-svatek-zamilovanych-adaptaci-romea-a-julie.html

RockOpera Praha přichystala na svátek zamilovaných adaptaci Romea a Julie, Novinky.cz
Zpět