Překonala vážnou nemoc a teď přichází mladá zpěvačka Perrea s novinkovým singlem Kontakt, Life4you.cz

18.6.2021
Mladá česká zpěvačka Perrea, která v roce 2018 vydala debutovou deskou Bez hranic, se po překonání vážného onemocnění vrací na hudební dráhu. Posilněna životními zkušenostmi s bojem s obtížnou chorobou, která jí do vínku dala omezení v podobě částečné ztráty sluchu, aktuálně vydává singl a videoklip k písni Kontakt.

"Ohluchnout na jedno ucho je pro každého, kdo se věnuje muzice zásadní handicap. Není to však nic oproti tomu, když překonáte hranici mezi životem a smrtí. V době svého vážného onemocnění jsem věděla jedno, chci žít. To se mi povedlo. A nyní bych ráda nejen prostřednictvím své muziky předala lidem, fanouškům a vlastně všem poselství, že jsme výjimečné a silné bytosti a dokážeme vše na světě, co si zamaneme. Záleží totiž pouze na tom, v co sami uvěříme!“ říká dnes s úsměvem zpěvačka Perrea.

Skladba Kontakt byla vydána na albu Bez hranic, na kterém se Perrea podílela nejen jako zpěvačka. Je též autorkou většiny písní a celé album si sama produkovala. 

„Na natočení tohoto klipu jsem čekala rok, protože se natáčel v Polsku, v Dream parku Ochaby, kde jsme mohli točit v převráceném domě. Klip k písni Kontakt vizuálně symbolizuje situaci, kdy je člověk nešťastný a má zlomené srdce, tedy je jeho svět je obrácen vzhůru nohama. Když v textu zpívám „Musím jít zpět do sebe“, tak to je přesně ten správný postup, jak se v těchto nejhorších situacích spojit sama se sebou a získat záchytný bod. Člověk pak v sobě najde řešení na všechny své potíže, trable a vyřeší vše, co potřebuje," dodává havířovská rodačka Perrea.

Autoři nového videoklipu:
režie: Perrea
scénář: Perrea
herec: Viktor Vincze
kamera: Miroslav Coural
postprodukce a střih: Adam Ligocki

Nový videoklip KONTAKT naleznete ZDE na portálu Youtube.com. V současné době mladá zpěvačka tvoří novou hudbu a další videoklipy představí již velmi brzy. Pokud se chcete podívat na její starší věci, doporučujeme videoklipy Inner Fire a Pro Ex.

https://life4you.cz/kultura/prekonala-vaznou-nemoc-a-ted-prichazi-mlada-zpevacka-perrea-s-novinkovym-singlem-kontakt/

Překonala vážnou nemoc a teď přichází mladá zpěvačka Perrea s novinkovým singlem Kontakt, Life4you.cz
Zpět