Perrea vydává debutovou desku Bez hranic, Kulturninovinky.cz

18.12.2018
Perrea je na české hudební scéně sice nováčkem, ale nyní se ho mladá zpěvačka bude snažit proslavit svou debutovou deskou nazvanou Bez hranic. Ta vychází již tuto sobotu 15. prosince pod hlavičkou Shampionship Music a představí 12 popových skladeb s motivačním nádechem.

„Od malička jsem zpívala a chtěla se stát slavnou zpěvačkou a nyní jsem se rozhodla splnit si svůj dětský sen. Jsem původem z Havířova. Hodně jsem cestovala a zjišťovala, co by mě v životě nejvíce bavilo. Nakonec jsem si uvědomila, že bych měla dělat jedině to, pro co jsem se narodila. A tak vznikla deska Bez hranic, kterou jsem si i sama zprodukovala,“ popisuje svou prvotinu zpěvačka Perrea. 
Deska spatří světlo světa 15. prosince, najdete na ní 12 českých singlů, přičemž na několika z nich zpěvačka spolupracovala se zahraničními interprety. Skladby se pohybují na vlnách popu, ale některé z nich mají silný motivační podtext. 
„Snažím se poukázat na to, že by se všichni měli víc věnovat tomu, co mají rádi. Život rychle utíká a dá se prožít úspěšně s naplněným srdcem. Miluji úspěšné lidi, miluji se od nich inspirovat. Já sama inspiruji mnoho lidí kolem sebe. Není tomu jinak ani v některých textech. Vnímám to, jako jedno ze svých poslání,“ dodává zpěvačka. 

https://www.kulturninovinky.cz/perrea-vydava-debutovou-desku-bez-hranic/

Perrea vydává debutovou desku Bez hranic, Kulturninovinky.cz
Zpět