Michael Kratochvíl natočil s Valerií MOOD klip. Saxofon v něm hrající se stal kořistí zlodějů, Life4you.cz

26.8.2021
Poté, co debutující zpěvačka Valerie MOOD úspěšně dokončila svou crowdfundingovou kampaň na síti HitHit, je možné si na streamovacích službách poslechnout třetí singl z chystaného premiérového alba SelfSabotage. Na úspěšně se prezentující písně Rain a Fly navazuje Lost in the dead end.

Režie videoklipu k novinkové písni Valerie MOOD se ujal Michael Kratochvíl, syn světově uznávaného fotografa Antonína Kratochvíla. Natáčení videoklipu pak probíhalo v interiéru kinosálu v pražském hotelu Pyramida.

“Klip k Lost in the dead end spatřil světlo světa ve druhé polovině srpna. Píseň nedávno vyšla jako třetí single z mého debutového alba SelfSabotage. Pojítkem mezi mnou a Michaelem je producent a spolutvůrce mého alba, Karel Mařík a světoznámý zpěvák Dan McCafferty. Oba před kameru přivedl Michaelův otec, fotograf Antonín Kratochvíl, který v Praze točil klip pro Dana McCaffertyho,”  popisuje zrod spolupráce s Michaelem Kratochvílem zpěvačka Valerie MOOD.

Velmi jednoduché výrazové prostředky, které Michael Kratochvíl s Valérií pro klip zvolili, tak aby korespondovaly s obsahem písně, doprovází smutný příběh saxofonu, který sehrává v klipu výraznou roli.

“Jak se ukázalo, saxofon, na který v klipu hraju, byl atraktivní pro zloděje, který se v létě vloupal ke mně do bytu. Mrzí mě to i protože je tenhle saxofon vzpomínkou na tátu, který mi ho daroval,” dodává Valerie MOOD.

Valerie Mood (vlastním jménem Valérie Tošerová) pochází ze slezského města Kravaře, v současné době žije v Praze. Pochází z muzikantské rodiny, k hudbě ji od dětství vedl její otec. Vystudovala ekonomii, ale profesně ji to zaválo k hudbě a ke koučinku. Příležitostně se věnuje herectví.

https://life4you.cz/kultura/michael-kratochvil-natocil-s-valerii-mood-klip-saxofon-v-nem-hrajici-se-stal-koristi-zlodeju/

Michael Kratochvíl natočil s Valerií MOOD klip. Saxofon v něm hrající se stal kořistí zlodějů, Life4you.cz
Zpět