Ve středu si na Střeleckém ostrově zahrají Vladimír Mišík a Ivan Hlas, rock&pop

11.8.2017
Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově je akcí, která také letos nabízí obyvatelům i návštěvníkům hlavního města poměrně pestrou paletu filmových projekcí, koncertů a dalších možností, jak si zpestřit letní večer v centru města. Na středu 16. srpna je na Velké scéně připraven koncert Vladimíra Mišíka & ETC…, s nimiž se na pódiu vystřídá Ivan Hlas Trio.

Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově je akcí, která také letos nabízí obyvatelům i návštěvníkům hlavního města poměrně pestrou paletu filmových projekcí, koncertů a dalších možností, jak si zpestřit letní večer v centru města. Na středu 16. srpna je na Velké scéně připraven koncert Vladimíra Mišíka & ETC…, s nimiž se na pódiu vystřídá Ivan Hlas Trio.

Fanouškům domácí hudební scény není třeba sáhodlouze představovat ani jednu z těchto formací. Vladimír Mišík je pro mnohé z nich neodmyslitelně spjatý s písněmi jako Variace na renesanční téma, Stříhali dohola malého chlapečka, Proč ta růže uvadá, Sladké je žít nebo třeba Dvacet deka duše a je vcelku pravděpodobné, že tyto písně nebudou chybět ani na Střeleckém ostrově. Doplní je mnohé další z jeho bohatého repertoáru, včetně těch ze zatím posledního alba Ztracený podzim.

Ivan Hlas má pro svůj koncertní set také z čeho vybírat. Jeho vystoupení v triu s Olinem Nejezchlebou a Norbi Kovácsem rozhodně stojí za návštěvu. A je vlastně úplně jedno, jestli pánové hrají skladby z aktuálního (v loňském roce vydaného) alba Krásnej dar nebo sáhnou trochu hlouběji do historie.

http://www.rockandpop.cz/ve-stredu-si-na-streleckem-ostrove-zahraji-vladimir-misik-a-ivan-hlas/

Zpět