V září čeká Letňák největší letošní hvězda Ivan Král, vrátí se slavná i Divadelní pouť, Rádio Impuls

01.09.2017
Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově míří do svého konce. Fanoušky čeká poslední měsíc, ale není třeba smutnit, bude opět nabitý hudbou, sportem a spoustou zábavy. Největší hudební jméno je určitě rocker Ivan Král, který zahraje už 4. září. Chybět nebude ani fenomén Divadelní pouti a dočkají se i sportovní fanoušci jetsurfu či hry pétanque.

 

Největším tahákem zářijového programu je bezesporu Ivan Král, žijící legenda české rockové hudby, který v sedmdesátých letech proslul jako baskytarista skupiny Patti Smith Group, ale hrál například i s Johnem Calem nebo Iggy Popem. U nás vystoupí se svou kapelou a jako předkapela se představí November 2nd,“ uvádí David Pešek Dvořák.

Z dalších koncertů můžeme zmínit například společné vystoupení Xaviera Baumaxy a zpěvačky Muchy. Oba interpreti se na Střeleckém ostrově v rámci Letňáku – Léta pro Pražany objevují pravidelně a letos se na jednom pódiu potkají ve středu 6. září od 19 hodin.

Řada českých a slovenských interpretů v čele s Majkem Spiritem nebo Monikou Bagárovou zahraje i 20. září v rámci akce Pořádná porce zábavy s TV Óčko & KFC. Probíhat bude i mimokoncertní program.

V září se můžete těšit na MotoSurf WorldCup 2017 (1. – 3. září), Vinobraní (8. – 9. září) či finále Sbohem léto – Pétanque pro Prahu (17. září).

Rád bych veřejnost pozval také na akci nazvanou Ostrov bláznů – Divadelní pouť. Konat se bude v neděli 24. září a opět se s ní vrátíme do poloviny 80. let 20. století, která byla Divadelními poutěmi proslulá a pravidelně se tato svérázná kulturní akce na Střeleckém ostrově konala. Součástí akce letos bude i koncert Václava Koubka s kapelou,“ doplňuje David Pešek Dvořák.

http://regiony.impuls.cz/v-zari-ceka-letnak-nejvetsi-letosni-hvezda-ivan-kral-vrati-se-slavna-i-divadelni-pout-gnk-/praha.aspx?c=A170831_180814_imp-praha_sucha

 

Zpět