Helena Vondráčková opět vyráží na covidem přerušené turné „Vzhůru k výškám“. Jako první se dočkají fanoušci v Klatovech, Kultura21.cz

2.9.2021
Helena Vondráčková se bezprostředně po skončení prázdnin naplno rozjíždí po vlastech českých a moravských, aby pokračovala v covidovou karanténou přerušeném turné nazvaném podle hitu z divácky oblíbeného filmu „S tebou mě baví svět“. První zastávkou bude 3. září koncert v západočeských Klatovech.

V Kulturním domě v Klatovech začne koncert Heleny Vondráčkové v pátek v 19 hodin. O den později se měl konat koncert v sále táborského hotelu Palcát, ten je však z technických důvodů přesunut až na 9. prosince. „Celý minulý rok, s výjimkou letních měsíců, nás všechny ovlivnily covidové vlny. Ani aktuální situace není optimální. Je však natolik uspokojivá, že mohu po nějakou dobu zase být blíž svým fanouškům. A za to jsem ráda,“ říká Helena Vondráčková.

Na koncertní pódia v rámci turné Vzhůru k výškám vyjíždí Helena Vondráčková přesně rok od vydání své dvaačtyřicáté studiové desky Tvrdohlavá. Na novém albu se vedle sólových partů objevují i duety, ve kterých Helena Vondráčková spojila své síly například s Olgou Lounovou, Vandou Šípovou nebo Karlem Maříkem, pod jehož producentským dohledem deska vznikla.

“Album Tvrdohlavá si od vydání našlo svou cestu k posluchačům. Těším se, že nyní některé písně z něj budu moci fanouškům představit naživo. Například Dívčí ženu, Dokonalou krásu či Ženskou pomstu. Tedy hity, které posluchači už znají z rozhlasových hitparád. Chybět samozřejmě nebudou ani evergreeny, které má mé publikum tolik rádo,” dodává zpěvačka.

Spolu s Klatovy se mohou na Helenu Vondráčkovou během měsíce září těšit také fanoušci v Pelhřimově, Sušici, Domažlicích a Prostějově. (foto: Lenka Hatašová)

https://www.kultura21.cz/aktualne/22374-helena-vondrackova-klatovy

Helena Vondráčková opět vyráží na covidem přerušené turné „Vzhůru k výškám“. Jako první se dočkají fanoušci v Klatovech, Kultura21.cz
Zpět