Helena Vondráčková dokončila další album, křest bude 9. září, Muzika.cz

11.8.2020
Nedávno jsme vás informovali o novém songu Heleny Vondráčkové k filmu stejného názvu Ženská pomsta. Ten bude mít premiéru 9. září a právě na ten den se zpěvačka rozhodla vydat a rovnou pokřtít své nové album s názvem Tvrdohlavá. A zmíněný song bude bonusovou skladbou na tomto albu, na kterém se producentsky podílel skladatel Karel Mařík.

„Heleně jsem navrhl progresivnější, odvážnější, prostě jiný koncept alba, než jsou její posluchači zvyklí. Lidé jejího ražení jsou překvapivě otevření novým trendům, které jejich muziku posouvají o metu dále. Stačilo jen pár minut a bylo jasné, že jsme naladěni na stejnou notu. Od sepsání jednoho songu jsme rázem byli u produkce celého alba. Helena je obrovský profík, se kterým je pro každého muzikanta a producenta výzva a radost dělat,“ řekl pro ČTK sám hudebník Mařík, který má za sebou spolupráci s bývalým frontmanem legendárních Nazareth Dana McCaffertyho, nebo u nás například Dana Landy a dalších.

Na novinkovém albu Tvrdohlavá je 14 skladeb. Autorsky se na něm podíleli vedle Maříka například Václav Noid Bárta, Jan Krůta, Gabriela Osvaldová, Josef Peterka nebo Ondřej Soukup. Skladbu, která dala CD název, složil Vašo Patejdl. Filmovou skladbu Ženská pomsta napsali Lešek Wronka a Petr Šiška. Vondráčková si v komedii Ženská pomsta také zahraje.

https://www.muzika.cz/helena-vondrackova-dokoncila-dalsi-album-krest-bude-9-zari/

Helena Vondráčková dokončila další album, křest bude 9. září, Muzika.cz
Zpět