Vánoční koncert kapely Hodiny se blíží. O víkendu uspořádá předvánoční Black Friday, Novinky.cz

22.11.2018
Kapela Hodiny se pilně připravuje na vánoční koncert, který odehraje v pražském hudebním klubu Futurum 4. prosince. Už tento víkend zamíří za svými fanoušky i mimo pódia prostřednictví unikátního Black Friday na skupinovém e-shopu.

"Ať chceme nebo ne, Vánoce se nezadržitelně blíží. A my si chceme své fanoušky hýčkat nejen na koncertech, ale také mimo ně. Proto jsme se rozhodli jim udělat radost a připravit Black Friday na našem e-shopu. Každý správný Hodinář si přijde na své. Registrovaní členové se mohou těšit na opravdu zajímavé nabídky. S těmi, kteří se nebudou chtít registrovat, se též určitě na všem dohodneme k jejich spokojenosti,” láká frontman kapely Tomáš Sehnal.

Každou hudební formaci nejvíce naplňuje účinkování na koncertních pódiích. Ani Hodiny nejsou výjimkou. Proto i na sklonku roku stále naplno brázdí štace po celé republice. Například na začátku listopadu zahrála skupina Hodiny ve prospěch Centra sociálních služeb v Tloskově. V prosinci má naplánované vystoupení v Hněvotíně, Karlových Varech, Vsetíně a hlavně v Praze.

„Vůči pražskému publiku máme jistý dluh, který bychom na Vánočním mejdle chtěli splatit. Dlužíme Pražákům koncertní provedení našeho novinkového singlu „Nebudu v koutě stát“, který spatřil světlo světa letos v létě. Tenhle song je pro nás hodně osobní záležitost, protože tu skladbu napsal sám život. Stačilo jen najít správná slova, noty a akordy. Skladba je o tom, že ani my v kapele, ani naši známí a přátelé nejsme žádní zajíci, máme něco odžito, jen ne vždycky je to tak, jak se zdá navenek. Zatímco si myslíte, že lidé okolo vás žijí životy podle svých představ, ve skutečnosti se možná plácají v síti neproměněných šancí, nevyplněných snů a strachu zkusit něco, co dřív tak moc chtěli. Moc jsme si přáli, aby píseň byla jakousi pobídkou pro všechny, kterým běží čas a nemohou se rozhodnout, jak s ním naložit. O tom, že nikdy není pozdě, vždycky je důvod to zkusit a netrápit se tím, co bylo. Skutečnost, že píseň se v řadě tuzemských radiových hitparád drží i po čtvrtroce na předních příčkách, je pro nás signálem, že se nám to snad podařilo. A za to patřím našim fandům velké díky,“ svěřil se zpěvák Tomáš Sehnal.

https://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/4614-53348-vanocni-koncert-kapely-hodiny-se-blizi-o-vikendu-usporada-predvanocni-black-friday.html

Vánoční koncert kapely Hodiny se blíží. O víkendu uspořádá předvánoční Black Friday, Novinky.cz
Zpět